Посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 29.05.2024 15:36

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено старшого сержанта Рафальського Віктора Анатолійовича, водія  13 батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч  м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку,  що трагічно загинув, виконуючи свій службовий обов'язок 20 квітня 2022 року неподалік населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області від вибухової хвилі під час ведення боїв. Вважався зниклим безвісти із 20 квітня 2022 року по 6 лютого 2023 року. Похований 12 лютого 2023 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області.

Орден було вручено дружині Світлані та синам Віктору та Віталію.

Дякуємо нашому Захиснику за мужність, героїзм та боротьбу за Україну. Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати його внесок у нашу Перемогу!

Слава нашим Героям! Слава Україні!