#безбар’єрність: Формування безбар’єрності на робочому місці

Дата: 28.05.2024 09:07

Безбар’єрність на робочому місці в державних органах – це підтримка доступності, різноманітності та інклюзії на робочому місці, а також усунення бар’єрів під час виконання державними службовцями та іншими працівниками державних органів своїх посадових обов’язків.

Національне агентство з питань державної служби (НАДС) розробило методичні рекомендації, спрямовані на створення безперешкодного середовища в державних органах. Мета цих рекомендацій – забезпечити рівні можливості для всіх працівників у належному виконанні встановлених завдань і обов’язків, а також сприяти їхньому професійному та особистісному розвитку і кар’єрному росту.

Ці методичні рекомендації будуть корисними для:

• служб управління персоналом державних органів;
  • керівників державної служби в державних органах;
  • керівників самостійних структурних підрозділів;
  • державних службовців;
  • інших працівників державних органів.

Впровадження рекомендацій НАДС допоможе створити робоче середовище, в якому кожен працівник матиме можливість реалізувати свій потенціал незалежно від фізичних чи соціальних обмежень. Це сприятиме підвищенню ефективності роботи державних органів і поліпшенню якості надання державних послуг.