Завтра, 25 травня, відбудеться зустріч загиблого Героя Олега Анатолійовича Єрусалимського

Дата: 24.05.2024 13:09

Завтра, 25 травня, на Лугинщину привезуть тіло Героя Олега Анатолійовича Єрусалимського, який віддав своє життя боронячи рідну країну від окупантів.

Стрілець-помічник гранатометника, старший солдат, Олег Єрусалимський героїчно загинув в районі населеного пункту Часів Яр 12 травня 2024 року.

Зустріч воїна відбудеться орієнтовно о 10 годині біля Арки. Процесія рухатиметься по центральній вулиці до Церкви, де жителі громади матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм. Поховання відбудеться на лугинському кладовищі.

З великим сумом висловлюємо наші глибокі співчуття родині та близьким Олега Анатолійовича з приводу непоправної втрати.

Просимо гідно провести в останню путь нашого захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Вічна пам’ять Герою!