Футбольний турнір пам'яті В.М. Баннікова відбувся в суботу в селищі Лугини

Дата: 14.05.2024 13:49

11.05.2024 на центральному стадіоні в селищі Лугини відбувся традиційний футбольний турнір з футболу серед ветеранів пам’яті Баннікова В.М. за участі команд: «Ветеран-Лугини», збірна «Колос-Жерев» та наші сусіди - «Явір» Білокоровичі. Всі зустрічі проходили в рівній безкомпромісній боротьбі, де переможцями стала команда «Ветеран-Лугини», ІІ місце команда «Колос-Жерев», ІІІ місце команда «Явір».

Переможці та призери були нагороджені кубками та грошовими винагородами від Лугинської селищної ради. Кращі гравці команд отримали пам’ятні статуетки: Кушин Олександр – «Явір», Бовсуновський Сергій «Ветеран-Лугини» і Фещук Любомир «Колос-Жерев».

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення спортивних заходів.