ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 12.05.2024 08:35

Кожна друга неділя травня в Україні та світі знаменується відзначенням Дня матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя, адже тепло маминих сердець завжди залишається з нами, зігріває у святкові дні і підтримує в години випробувань.

Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу та ніжність найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас життя – мамі. Дякую вам, дорогі матері, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваші терпіння і витримку.

Прийміть найщиріші слова з побажаннями щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай у ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли ваші душі та множили надію на краще майбутнє.

Висловлюю слова вдячності кожній матері України. Нехай усі матері, які чекають своїх синів чи дочок з вогняного пекла війни, дочекаються їх живими та неушкодженими.

Миру вам та усій Україні!

Селищний голова                Петро Мельник