ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ МАТЕРІ
Кожна друга неділя травня в Україні та світі знаменується відзначенням Дня матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя, адже тепло маминих сердець завжди залишається з нами, зігріває у святкові дні і підтримує в години випробувань.
Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу та ніжність найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас життя – мамі. Дякую вам, дорогі матері, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваші терпіння і витримку.
Прийміть найщиріші слова з побажаннями щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай у ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли ваші душі та множили надію на краще майбутнє.
Висловлюю слова вдячності кожній матері України. Нехай усі матері, які чекають своїх синів чи дочок з вогняного пекла війни, дочекаються їх живими та неушкодженими.
Миру вам та усій Україні!
З повагою
Селищний голова Петро Мельник