Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Конкурс на найкраще родинне дерево "Мій родовід- моє коріння"

Дата: 09.05.2024 14:55
Кількість переглядів: 84

За проханням територіальних громад організаційний комітет по підготовці та проведення районного конкурсу на найкраще родинне дерево «Мій родовід — моє коріння» прийняв рішення продовжити строк прийняття робіт до 15.00 год. 14 травня 2024 року.

 Фото без опису

До участі у конкурсі запрошуються діти шкільного віку (7-16 років), які проживають в Коростенському районі. Конкурс проходить у таких вікових категоріях: молодша група (7-11 років), старша група (12-16 років). 

Умови проведення конкурсу: 

1. Конкурс проводиться з 01 травня по 10 травня 2024 року. 

2. Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально, організаційним комітетом до 15 травня 2024 року.  

3. Роботи направляти за адресою: Житомирська обл., місто Коростень, вул. І. Франка, 5, каб. № 11 (відділ підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціальної політики Коростенської РВА) в строк до 15:00 год 10 травня 2024 року. 

4. Всі роботи, які приймають участь у конкурсі авторам не повертаються, рецензії на них не видаються. 

5. Організатор конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в Порядок нагородження переможців.  

6. Конкурсанти при направленні конкурсної роботи дають згоду на збір та обробку персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних», погоджуються на безоплатне розповсюдження та розміщення конкурсних робіт, зокрема і в мережі Інтернет; ознайомлені з Положенням конкурсу; погоджуються з його умовами та визнають результати конкурсу. 

7. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права.  

На зворотному боці кожної конкурсної роботи на окремій табличці (етикетці) зі щільного білого паперу розміром 9*12 см друкованим текстом зазначається: ПІБ, вік, контактний телефон, домашня адреса конкурсанта та коротенька розповідь про свою сім’ю (2-3 речення).    

Деталі на сайті: https://korostenska-rda.gov.ua/news/1713529642/.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь