В Лугинській громаді вшанували загиблих у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 13:55

8 травня, до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років у Лугинській громаді відбулось покладання квітів до підніжжя пам'ятника В.П.Фількова та до пам’ятного знаку полеглим захисникам України.

В заході взяли участь секретар селищної ради Геннадій Хоменко, керуючий справами виконавчого комітету Віктор Карповець, працівники селищної ради, установ та організацій, учні та вчителі Лугинського ліцею та Лугинського ліцею №2, жителі громади. Директор Лугинського народного краєзнавчого музею Леонід Ренкас розповів про Другу світову війну - одну з найкривавіших і наймасштабніших війн в історії людства.

Присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів Другої світової війни та Героїв сьогодення хвилиною мовчання.

Вічна шана всім, хто протистояв нацизму! Вічна пам'ять та вдячність усім загиблим під час Другої світової війни!