ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЄВРОПИ

Дата: 09.05.2024 08:11

Фото без описуШановні жителі Лугинської громади!

День Європи - свято, що відзначається 9 травня в Україні, Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на європейському континенті.

Відзначаючи це свято, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі  і добросусідстві.

День Європи – це також чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом ЄС.

У цей день бажаю всім скорішої перемоги, щастя, благополуччя та розквіту в нашій державі!

Селищний голова                      Петро Мельник