Благоустрій громади справа спільна

Дата: 30.04.2024 13:41

Уже стало доброю традицією гуртом дбати про чистоту та благоустрій сіл та селищ у нашій громаді. Сьогодні до прибирання та благоустрою активно долучилися працівники селищної ради.

Отож, напередодні великодніх свят працівниками ради було побілено дерева в парку, пофарбовано елементи огорожі, впорядковано територію біля адміністративних приміщень, побілено дерева та бордюри, впорядковано клумби біля приміщень селищної ради та в центрі селища, пофарбовано поручні мосту по вул. Незалежності.

Звертаємося до жителів громади та керівників підприємств, установ та організацій, які проживають та здійснюють свою діяльність на території громади, не стояти осторонь заходів з благоустрою.

Пам’ятаймо, що кожна оселя, заклад та територія поряд, є нашим з вами обличчям, візитівкою громади.

Закликаємо до взаємодопомоги, розуміння та неухильного наведення та дотримання чистоти біля своїх обійсть та територій закладів.