Відбулася чергова сесія селищної ради

Дата: 25.04.2024 14:36

Сьогодні, 25 квітня 2024 року, селищний голова Петро Мельник провів засідання чергової сесії Лугинської селищної ради.

В ході роботи депутати затвердили звіт про виконання бюджету Лугинської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року, підтримали внесення змін до бюджету громади на 2024 рік, зокрема, підтримано виділення коштів на підтримку ЗСУ в сумі 300 тис. грн., на будівництво військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд в сумі 500 тис. грн., на виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей – 99 тис. грн., підтримано рішення про надання матеріальної допомоги жителям громади на загальну суму 103 680 грн. Також депутатами селищної ради була підтримана пропозиція Наталії Сенчило щодо відзначення кращих учнів навчальних закладів. На це з бюджету передбачено 50 тис. грн. Прийнято Програму створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Лугинської селищної ради на 2024 - 2028 роки, затверджено календарний план фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань Лугинської селищної ради на  2024 рік.

Депутатами одноголосно прийнято рішення про присвоєння звання  «Почесний громадянин Лугинської громади» (посмертно) 4 Захисникам.

Окрім того, розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

По завершенню пленарного засідання селищний голова подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу.

Всі прийняті рішення будуть розміщені на офіційному сайті  селищної ради у рубриці «Архів документів».

Фото без описуФото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису