ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ

Дата: 28.04.2024 09:03

Шановні жителі громади!

Щиро Вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.

Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили на здійснення задуманого, а разом із освяченим вербовим гіллям у домівки входять мир та Божа благодать, серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

Бажаю щоб в цю Вербну неділю ваші серця покинули печалі і тривоги, щоб наповнилися добрим здоров'ям і світлом радості ваші будинки, а гілочки верби, що прикрасять ваші домівки, принесуть затишок, злагоду і достаток, а в нашу Україну – довгоочікувану перемогу, мир і Боже благословення!

Селищний голова                 Петро Мельник