Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Податкова інформує: Триває Деклараційна кампанія – 2024

Дата: 22.04.2024 13:18
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

Триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.

З початку року 1901 громадяни Житомирщини прозвітували про отримані доходи.

Ними задекларовано 1,1 млрд гривень доходів, з яких визначено податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 27 млн гривень і військового збору - 2,9 млн гривень.

Крім того, 178 громадян області задекларували отримані за попередній рік доходи у розмірі понад мільйон гривень. Загальна сума доходів, отриманих такими громадянами, складає 556 млн гривень. Ними задекларовано до сплати 14,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,8 млн гривень військового збору.

Звертаємо увагу, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація):

- особисто або уповноваженою особою;

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».

Нагадаємо, що у 2024 році останній день подання декларації для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та громадян – 30 квітня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь