НЕК «Укренерго» закликає ощадливо ставитись до споживання електроенергії

Дата: 17.04.2024 15:36

Щодня з 19:00 до 22:00 українській енергосистемі після останніх ракетних руйнувань важко витримувати баланс виробництва і споживання електроенергії. Цей баланс тримають диспетчери національного диспетчерського центру НЕК «Укренерго».

Зараз, після трьох масованих ракетно-дронових атак на енергосистему, можливостей виробництва електроенергії не завжди вистачає до рівня споживання. Пошкоджені електростанції не можуть зараз виробляти стільки ж електроенергії, як до ударів по них росіян. Саме тому диспетчери «Укренерго» просять про допомогу енергосистемі - знизити використання потужних електроприладів у вечірні години.

Щоб допомогти втримати енергосистему, не потрібно сидіти в темряві. Достатньо з 19:00 до 22:00 вмикати електроприлади по черзі та загалом ощадливо ставитись до споживання електроенергії.