Відбулося засідання Круглого столу щодо реалізації активних програм зайнятості на території Лугинської громади

Дата: 11.04.2024 15:21

Вчора, 10 квітня, відбулось засідання Круглого столу за участю керівництва селищної ради, старост старостинських округів та представників служби зайнятості.

Директор Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості Противень Михайло Борисович розповів присутнім про активні програми зайнятості, які реалізуються за кошти страхового фонду на випадок безробіття і в період війни сприяють зайнятості населення, розвитку підприємництва і створенню нових робочих місць, проінформував про можливість жителів громади скористатись правом отримання ваучера на навчання, аби безоплатно опанувати затребувану на ринку праці професію чи спеціальність або підвищити кваліфікацію. Повідомив, що для представників бізнесу є можливість отримання грантів на розширення та організацію бізнесу і створення нових робочих місць для працевлаштування мешканців громади. Також говорили про організацію суспільно корисних робіт під час воєнного стану та участі безробітних відповідних старостинських округів в даних роботах.

Всі присутні обмінялися думками та можливостями з приводу реалізації даних програм на території Лугинської громади.