Про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» протягом березня-квітня 2024 року

Дата: 05.04.2024 11:37

Робота фахівців КУ «Центр надання соціальних послуг» потребує постійних виїздів в населені пункти нашої громади.

Протягом березня-квітня здійснені такі виїзди:

відвідано багатодітні сімї та сімї, які знаходяться в складних життєвих обставинах;

завідувачем відділення соціальної роботи Стужук-Квик Л.Я. в ході візитів були обговорені питання:

-запобігання та протидії домашньому насильству;

-створення умов для здорового розвитку дітей відповідно до їх потреб;

-наведення належного санітарного стану житлового приміщення та прилеглої до нього території.

Батькам розяснено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обовязків.

Одним з приорітетних завдань сьогодення щодо захисту прав та допомоги дітям є створення умов для збереження сім’ї для дитини. Таке право дитини на сїм’ю може реалізуватися  через альтернативну форму влаштування дітей, які залишилися без батьківської опіки – сімейний патронат.

Установою проводиться робота в старостинських округах щодо пошуку кандидатів в патронатні вихователі.

З метою інформування та запобігання пожеж в житлових будинках та недопущення підпалів сухої трави  проведено інформування та роз’яснювальна робота з підопічними установи.

Відвідали підопічних відділення «Догляд вдома» та надали посильну гуманітарну допомогу в населених пунктах Путиловичі, Кремне та Калинівка.

Перевірили роботу соціальних робітників Ярошовець Г.М., Кривченко К.І. та Ярошенко М.В.

Соціальні робітники, які працюють в старостинських округах, тримають постійний зв’язок з одинокими громадянами похилого віку та особами з інвалідністю, відвідуючи їх вдома та спілкуючись по телефону.

Робота продовжується.