Завтра, 5 квітня, відбудеться поховання Героя – солдата Хлистуна Олександра Любомировича

Дата: 04.04.2024 12:55

Знову горе прийшло в Лугинську громаду. Ще один воїн світла поповнив Небесне військо.

Завтра, 5 квітня 2024 року, відбудеться поховання Героя – солдата Хлистуна Олександра Любомировича, стрільця кулеметного відділення. Олександру Любомировичу назавжди 41.

Орієнтовно о 10 годині відбудеться зустріч захисника біля Арки на в’їзді в селище Лугини, звідки похоронна процесія рухатиметься центральною вулицею до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, потім похоронний кортеж вирушить до с. Бовсуни. Автобус чекатиме біля церкви.

Орієнтовно о 12 годині відбудеться траурна хода в  с. Бовсуни до будинку Героя, далі переїзд до с. Солов’ї, де воїна поховають на сільському цвинтарі.

Просимо жителів громади зустріти та провести в останню путь відважного воїна долучившись до "коридору пошани".

Висловлюємо щирі співчуття рідним, побратимам та всім, хто знав Олександра Любомировича!

Вічна пам’ять, честь і слава полеглому воїну!