Долучайтеся до освітньо-грантової програми «Сила жінок 2024»

Дата: 03.04.2024 14:20

Ви активістка, громадська діячка, представниця місцевого самоврядування чи соціально відповідальна підприємиця, яка мріє про власний проєкт? Є можливість саме для вас!

Беріть участь в освітньо-грантовій програмі «Сила жінок 2024» від ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» та здобудьте не лише знання, а й можливість залучити до 114 000 гривень на реалізацію гуманітарної ініціативи.

Також на вас очікують:

Експертна підтримка та знання для розвитку власного потенціалу в умовах воєнного часу

Менторство від лідерів галузі та спеціалістів для планування й реалізації проєктів

Допомога в налагодженні та розширенні партнерських зв’язків з місцевими організаціями, органами влади, бізнес-сектором і міжнародними донорами

Ви долучитеся до тренінгів щодо бізнес-планування, фандрейзингу, операційного менеджменту, організаційного стратегування, комунікацій та командної роботи.

Якщо ви чекали на знак, то це саме він — час реалізовувати власні ідеї.

Встигніть зареєструватися до 14 квітня. Більше інформації — за посиланням.

За інформацією Житомирської ОВА