Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету (ЦНАП) Лугинської селищної ради за І квартал 2024 року

Дата: 03.04.2024 14:07
Кількість переглядів: 99

Фото без опису

За І квартал 2024 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 1331 адміністративну  послугу. З них: послуг реєстрації юридичних та фізичних осіб – 73; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 218; видано витягів про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 837; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 23;  послуг з реєстрації колдоговорів та доповнень до них – 1; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 28; послуги ДЗК – 151, взято на облік внутрішньо переміщених осіб – 7.

Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних та відповіді на них – 48.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за І квартал 2024 року, надійшло 69 515 грн.

Спеціалісти відділу діють відповідно до затверджених посадових інструкцій з дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь