ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ВЕЛИКОДНЕМ ХРИСТИЯН ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ

Дата: 31.03.2024 08:32

Зі щирим серцем вітаю християн, які святкують Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Великдень символізує торжество істини та справедливості, перемогу життя над смертю. Це свято, яке зміцнює віру, спонукає до добра і милосердя.

Бажаю, щоб Світло Великодня надало всім нам непохитну віру у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю нашої країни та її громадян.

Нехай зійде на ваш дім благодать, мир і спокій, нехай панують у вашій родині любов і доброта, турбота один про одного, здоров’я і щастя вам та вашим близьким, взаєморозуміння, нехай ваше життя буде наповнене світлом і радістю.

Бажаю всім непохитної віри та довгоочікуваної перемоги! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Селищний голова                                            Петро Мельник