Рафальський Дмитро Ігорович

Дата: 21.03.2024 14:10

Рафальський Дмитро Ігорович

(06.11.1996-17.11.2022)

Рафальський Дмитро Ігорович – оператор БпЛА, розвідник, корегувальник вогню, стрілець 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, солдат.

Народився 6 листопада 1996 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області. Закінчив Лугинську гімназію. Потім навчався у Житомирському автомобільно-дорожньому фаховому коледжі Національного транспортного університету.

З 2017 року проходив військову службу за контрактом у 4-й бригаді оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука (4 БрОП, в/ч 3018, м. Гостомель) Національної гвардії України.

У 2020 році був переведений до 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України. Приймав участь в Антитерористичній операції на Сході (Донецька та Луганська області) України.

На момент повномасштабного вторгнення (24 лютого 2022 року) рф до України, перебував на службі у лавах Збройних сил України в складі тієї ж  30-ї окремої механізованої бригади. Боронив країну від окупантів на різних напрямках.

17 листопада 2022 року нажаль трагічно загинув виконуючи свій військовий обов'язок неподалік населеного пункту Миколаївка Друга Бахмутського району Донецької області. Декілька місяців вважався зниклим безвісти.

Похований 28 квітня 2023 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Дмитру присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились мама Оксана, тато Ігор, брат Михайло, сестра Альбіна.