ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ НА ЛУГИНЩИНІ ВОЛЕЙБОЛ (дівчата)

Дата: 15.03.2024 14:50

Спорт – це здоровʼя. І не лише фізичне, а й ментальне, про що в час повномасштабної війни нам треба дбати по-особливому. Це також про дружбу, лідерство і здорову конкуренцію.

Тому, в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», 14 березня  відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат Лугинського, Липниківського, Жеревецького та Кремненського ліцеїв.

Виходячи на майданчик,  юні спортсменки  демонстрували відмінну команду гру, неймовірну спортивну  майстерність і дух товариства.

Перемогу у протистоянні виборола команда юних  волейболісток  Жеревецького  ліцею та  отримала право брати участь у наступному (районному)  етапі  змагань.  ІІ та ІІІ місця посіли, відповідно,  команди  Кремненського та Липниківського ліцеїв.

Вітаємо переможців і учасників змагань! Дякуємо тренерам за підготовку спортсменів!

Разом до перемоги!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради