ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Щиро вітаю вас з професійним святом!
Кожного дня своєю нелегкою працею ви робите життя громади комфортним та упорядкованим, витрачаєте чимало зусиль, щоб підтримувати охайність і чистоту селищ і сіл, створюєте найкращі умови для належного проживання мешканців.
У цей день висловлюю вам щиру повагу та вдячність за натхненну працю, добрі справи та за те, що часто виконуєте свою роботу у найскладніших погодних умовах, дбаєте за зручності для усіх нас.
Хочу побажати вам міцного здоров'я, миру, успіхів у професійній діяльності та невичерпної енергії для подальших досягнень. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена! Бажаю впевненості у завтрашньому дні та такої очікуваної усім нам Перемоги.
З повагою
Селищний голова Петро Мельник