Привітання селищного голови Петра Мельника з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2024 08:27

День українського добровольця, який Україна щорічно відзначає 14 березня, це свято героїв та справжніх патріотів своєї землі, котрі у складний для країни час стали на її захист, це день шани і поваги до тих, хто не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію чи Збройні сили, аби зупинити ворога.

Щиро дякую за вашу відданість і віру в майбутнє України! Бажаю вам міцного здоров'я, сили духу і нових перемог! Хай Бог оберігає вас і дарує мир та благополуччя вам і нашій країні!

Селищний голова                 Петро Мельник