ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ гуртують юних спортсменів Лугинщини

Дата: 11.03.2024 17:38

Волейбол на Лугинщині наразі є найпопулярнішим серед видів спорту. Тому,  в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», 07 березня  відбулися спортивні  змагання  з волейболу серед команд хлопців Лугинського, Лугинського №2, Липниківського, Жеревецького, Кремненського ліцеїв.

Командний та спортивний дух, непохитна віра  у себе,  неймовірні емоції перемог та поразок панували серед учасників змагань.

За результатами змагань І місце виборола команда юних  волейболістів  Жеревецького  ліцею і  отримала  право брати участь у наступному (районному)  етапі  змагань.  ІІ та ІІІ місця посіли, відповідно,  команди  Кремненського та Лугинського №2 ліцеїв.

Вітаємо переможців і учасників змагань! Бажаємо наполегливо тренуватися  та досягати нових спортивних вершин.

Тренерами волейбольних команд виступили вчителі  фізичної культури. Кажуть – такі змагання потрібні учням. Вони відкривають шлях до  нових досягнень, дружби, особистісного росту кожного учасника.

Дякуємо тренерам за підготовку спортсменів!

Разом до перемоги!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради