Звіт про діяльність КУ «Центр надання соціальних послуг» за січень-лютий 2024 року

Дата: 11.03.2024 15:41

Протягом січня-лютого КУ «Центр надання соціальних послуг» здійснювалися виїзди з  метою профілактичного відвідування родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводилася робота з інформування та запобігання нещасних випадків.

Проведено бесіди:

- «Формування відповідального батьківства»;

- «Створення умов для здорового розвитку дітей відповідно до їх потреб»;

- «Запобігання та протидія домашнього насилля».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Перевірили роботу соціальних робітників Герасименко Г.М., Зосимчук Г.І., Поліновської Л.Г. та Бондар Л.О., які надають соціальну послугу «Догляд вдома» особам похилого віку.

Завідувачем відділення соціальної роботи Стужук-Квік Л.Я. проведено інформаційну зустріч на базі Лугинського сектору Коростенської філії Житомирського ОЦЗ  щодо  висвітлення інформації про пріоритетність створення ДБСТ та ПС.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відділенням натуральної та грошової допомоги проводиться робота по допомозі сім’ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах одягом б/в, взуттям б/в та іншими необхідними речами домашнього вжитку та продуктами харчування.

Напередодні свята 8 Березня, соціальні робітники  установи завітали в домівки підопічних жінок, які мають невеликий прожитковий дохід  та привітали їх зі святом продуктовими наборами.