Заходи приурочені до 210-річниці Тараса Шевченка працівниками культури Лугинської ТГ
9 Березня виповнилося 210 років від Дня народження найвідомішого українського поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка!
Він є символом української державності, української нації, національної єдності українців, символом поступу до внутрішньої свободи, чесності, правди, самовираження, символом що надихає жити, боротися, кохати!
Шевченко-наша вічна святиня, уособлення найвищого розуму і непізнаного духу, він є невмируща душа і пам'ять української нації!!!
З нагоди 210 –ї річниці з дня народження великого Кобзаря працівниками культури було проведено:
- виконання пісень на слова Тарас Шевченка (Запіллянський сільський клуб та вихованки вокального гуртка Лугинського Будинку культури, «Бовсунівські бабусі» Бовсунівського сільського Будинку культури);
https://www.facebook.com/100011840225094/videos/710998571114118/
- проведено відео читання поезії (Остапівська сільська бібліотека, Липниківська сільська бібліотека, Будо-Літківська сільська бібліотека, Путиловицька сільська бібліотека);
https://www.facebook.com/100021722734990/videos/3406490236163251/
- Лугинським народним краєзнавчим музеєм підготовлена відео розповідь «Коротко про Шевченка»;
- Лугинською центральною бібліотекою підготовано проект «Читаємо Шевченка» за участю керівників підвідомчих установ відділу культури селища Лугини;
- Готуючись до відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, Лугинська бібліотека для дітей та Лугинська центральна бібліотека оформила книжкову виставку «Уклін тобі, Тарасе!».