Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Розпочато прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Дата: 05.03.2024 14:49
Кількість переглядів: 109

 

Фото без опису

 

Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2024 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

 

До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за пів року до їх висунення.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка, 27 серпня, у розмірі десяти тисяч гривень  і розподіляється Держкомтелерадіо України у таких чотирьох номінаціях:

  • за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  • за найкращий твір у телевізійній сфері;
  • за найкращий твір у радіомовній сфері;
  • за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу: iv@comin.gov.ua.

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо за посиланням:https://comin.gov.ua/news/polozhennya-pro-premiyu-imeni-ivana-franka-u-galuzi- informatsiynoi-diyalnosti


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь