Терещук Борис Миколайович

Дата: 29.02.2024 20:56

Терещук Борис Миколайович

(09.06.1973-20.04.2022)

Терещук Борис Миколайович – радіотелеграфіст радіостанції групи інженерного забезпечення 13 батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України, солдат.

Народився 9 червня 1973 року в селі Нова Рудня Старосільського старостинського округу Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Закінчив 8-річну Степанівську школу. У 1988-1990 роках навчався у Бабиницькому Професійно-технічному училищі, останній рік в Овруцькому ПТУ (у зв'язку із закриттям Бабиницького). Із 1991 по 1993 роки проходив строкову військову службу у військах протиповітряної оборони в Смоленській області. Після армії працював в ТОВ «Старосільське», а з 1994 року на Орендному підприємстві – фірмі "Укргазбуд" трактористом. У 1997 році після одруження проживав у селі Кремне Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Періодично працював закордоном. З 2015 року працював трактористом на ДП "ЛУГИНСЬКЕ ЛГ".

Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року рф до України, був мобілізований 7 квітня 2022 року до лав Збройних сил України. Службу проходив у складі  95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Виконуючи свій службовий обов'язок трагічно загинув 20 квітня 2022 року неподалік населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області від вибухової хвилі під час ведення боїв. Вважався зниклим безвісти із 20 квітня 2022 року по 6 грудня 2023 року.

Похований 10 грудня 2023 року в селі Кремне Лугинської територіальної громади Коростенського району  Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Борису присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишилися дружина Галина, сини Дмитро та Олександр, сестра Валентина.