«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»: ТРИВАЮТЬ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ

Дата: 29.02.2024 16:26

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» команди закладів загальної середньої освіти Лугинщини продовжують змагатися за першість у II (територіальному)  етапі змагань з футзалу.

Перед змаганнями учнівські команди наполегливо тренувалися та відпрацьовували свої  навички.

Сьогодні, 29 лютого, у спортивному поєдинку  взяли  участь здобувачі освіти Лугинського, Лугинського №2, Путиловицького, Кремненського, Жеревецького ліцеїв та Великодивлинської гімназії.

У спортивній залі Бовсунівської початкової школи  панували атмосфера завзятого суперництва, командний дух, впевненість у свої силах та бажання перемоги.

За результатами змагань І місце виборола команда юних  футзалістів  Лугинського ліцею і  отримала  право брати участь у наступному (районному)  етапі  змагань.

Тож  продовжуємо спостерігати за шкільними командами і бажаємо учасникам   вдалих  тренувань, гарних  ігор  та  перемог! Адже заняття спортом – це тренд сучасності.

Також дякуємо Збройним Силам України за можливість  жити, працювати, навчати і виховувати  наших дітей.

Разом до перемоги!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради