Жиряков Іван Сергійович

Дата: 29.02.2024 15:37

Жиряков Іван Сергійович

(29.11.1985-25.11.2023)

Жиряков Іван Сергійович – старший стрілець 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 5 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава)  Десантно-штурмових військ Збройних сил України, солдат.

Народився 29 листопада 1985 року в місті Генічеськ Херсонській області. Закінчив Генічеську школу  №4. До 25 років проживав в Херсонській області, після чого переїхав на постійне місце проживання в село Станційне Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Працював різноробочим, а саме: лісником; в місті Києві на будівництві; робітником із обслуговування устаткування з виробництва продукції з деревини в місті Коростені.

Після повномасштабного вторгнення (24 лютого 2022 року) рф до України, був мобілізований 18 вересня 2023 року до лав Збройних сил України. Після проходження військових навчань за кордоном, боронив країну від окупантів на різних оперативних напрямках у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава)  Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Нажаль трагічно загинув 25 листопада 2023 року в ході ведення бою неподалік села Вербове Пологівського району Запорізької області  в результаті влучання ворожого снаряду.

Похований 7 грудня 2023 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Івану присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: залишились мама Ольга та дві сестри - Катерина та Олена.