Блохін Володимир Леонідович

Дата: 29.02.2024 15:34

Блохін Володимир Леонідович

(16.06.77-20.04.22)

Блохін Володимир Леонідович – військовослужбовець 13 батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України, старший сержант.

Народився 16 червня 1977 року в селі Леонівка Кремненського старостинського округу Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Закінчив Кремненську середню школу у 1994 році.

Проходив строкову військову службу в Збройних силах України у 1995-1997 роках у  6 Окремій Аеромобільній бригаді (6 ОАеМБр, м. Хирів, Львівська обл..) Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Після служби в армії проживав у місті Києві, а з 2006 року переїхав до міста Житомира. Працював у філії «Тетерівське лісове господарство» ДП «Ліси України» міста Житомира.

Після повномасштабного вторгнення (24 лютого 2022 року) рф до України був волонтером та допомагав жителям Житомирської області, військовим та  територіальній обороні міста Житомира. У березні 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Службу проходив у складі  95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Виконуючи свій службовий обов'язок трагічно загинув 20 квітня 2022 року неподалік населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області від вибухової хвилі під час ведення боїв з окупантами. Вважався зниклим безвісти із 20 квітня 2022 року.

Похований 14 липня 2022 року в селі Леонівка Кремненського старостинського округу Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Володимиру присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Розлучений, мав 2 доньки-двійні (Тамара і Катерина, які народились 7 грудня 1999 року) та два онуки.