Відбулася чергова сесія селищної ради

Дата: 28.02.2024 13:49

27 лютого під головуванням Лугинського селищного голови Петра Мельника відбулася чергова 37 сесія селищної ради.

В роботі засідання взяли участь 18 депутатів із 26 обраних.

У ході пленарного засідання було розглянуто ряд питань. Зокрема, депутати одноголосно підтримали звіт селищного голови про  діяльність  виконавчих органів ради за 2023 рік, затвердили звіт про виконання селищного бюджету за 2023 рік, розглянули ряд питань що стосуються комунальної власності та земельних відносин.

На посаду секретаря селищної ради, відповідно до пропозиції селищного голови, було висунуто кандидатуру  депутата Геннадія Хоменка.

За результатами таємного голосування, Геннадія Хоменка підтримали 14 осіб, таким чином його обрано секретарем Лугинської селищної ради VІІІ скликання.