Взаємодія і спільна робота

Дата: 27.02.2024 13:58

Криміногенна ситуація на території Лугинської ОТГ стабільна. Постійно здійснюється спільна робота між державними органами з метою покращення співпраці для недопущення вчинення повторних злочинів. Особливо пильна увага приділяється профілактичній роботі серед неповнолітніх та осіб молодіжного віку.

27.02.2024 року в.о. начальника Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук провела спільний захід з офіцерами Коростенського РУП Віталієм Боряченко та Аллою Поповичук спрямований на недопущення підняття рівня злочинності серед осіб, що проживають в Лугинській громаді. Спільні виїзди за місцем проживання підоблікових, індивідуально-профілактичні бесіди, проведення групових занять та тренінгів  – це першочергові основні завдання, що є важливою складовою роботи на майбутнє.

Результатом зустрічі було вирішено до завершення 1 кварталу 2024 року посилити проведення превентивної роботи із підобліковими органу пробації, що мешкають в селах Будо-Літки, Станційне, Топільня та Літки Коростенського району.

В.о. начальника Коростенського районного сектору №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області