Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ГУ ДПС у Житомирській області: Розпочалась кампанія декларування громадянами доходів

Дата: 19.02.2024 16:29
Кількість переглядів: 89

 

Фото без опису

 

Житомирська ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року, яка триватиме до 01 травня 2024 року.

 

Декларацію про майновий стан і доходи громадянам необхідно подати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси. Подати декларацію можна особисто платником або уповноваженою на це особою — надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

 

Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено, що податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подається:

 

Граничні терміни подання   податкової декларації Категорія платників податку
до 01 травня року, наступного за звітним* громадяни
до 01 травня року, наступного за звітним* фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)
до 01 травня року, наступного за звітним* фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність
протягом 20 календарних днів місяця наступного за календарним місяцем, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням* фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) у разі припинення підприємницької діяльності
не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання
до 31 грудня (включно) року, наступного за звітним фізичні особи, у яких є право на податкову знижку

 

Отримати кваліфіковану консультацію фахівця з питання декларування доходів громадян можна за телефоном (0412) 418-537 або відвідати Центр обслуговування платників податків Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області за адресою: м. Житомир, м-н. Перемоги,2

 

Довідково. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Кодексу).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь