Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

До уваги підприємців-операторів ринку харчових продуктів!

Дата: 19.02.2024 16:25
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

      Відповідності до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи-підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності. Це стосується: закладів громадського харчування, магазинів, МАФІВ та всіх об’єктів, що здійснюють діяльність пов’язану із переміщенням, зберіганням та реалізацією харчових продуктів.

      Державна реєстрація потужностей здійснюється компетентним органом шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі. При цьому потужностям присвоюється особистий реєстраційний номер. Не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності оператор ринку зобов’язаний подати (надіслати) до територіального органу компетентного органу заяву про державну реєстрацію потужності, в якій зазначаються:  найменування, ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, місцезнаходження або прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків чи серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), місце проживання оператора ринку, назва (опис) потужності, її адреса, заплановані види діяльності та перелік харчових продуктів, виробництво та/або обіг яких планується здійснювати, вид оператора ринку за класифікацією суб’єктів господарювання, визначеною Господарським кодексом України (суб’єкт мікро-, малого, середнього або великого підприємництва).

      Відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» оператори ринку несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють. За виробництво та/або обіг харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону – тягне за собою накладення штрафу:

  • на юридичних осіб – у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат;
  • на фізичних осіб-підприємців – у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат.

      У Коростенському районі Державна реєстрація потужностей здійснюється шляхом подання відповідної заяви:

- до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за адресою: вул. Вороного Юрія, 55, м. Житомир, 10002, тел./факс: (0412) 43-89-89, тел. (0412) 43-18-42, E-mail: g.upr@zt-dpss.gov.ua;

 - до Коростенського РУ за адресою:11500, Житомирська область, Коростенський район, м.Коростень, вул. Грушевського, 104, тел. 041-42-5-86-36, е-mail: uprav_vetkor@i.ua, або вул. Сульської Зої, 8/42, смт Лугини, Житомирська обл., 11301,  тел. (04161) 9-11-17 е-mail: vet_lug@ukr.net

 

Коростенське районне управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь