#тияк: А ви знаєте що таке ментальне здоров’я? ІНФОГРАФІКА

Дата: 07.02.2024 14:13

Варіанти відповідей, що будуть зрозумілі кожному – це цикл ілюстрацій «Ментальне здоров’я – це…»

Спеціально для комунікаційної кампанії Ти як?, що реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи першої леді Олена Зеленська, українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова створила візуал, що коротко та просто розкривають поняття ментального здоров’я.

«Ментальне здоров’я – це…:

• розуміти власні емоції
  • піклуватися про себе
  • знайти свій спосіб самодопомоги
  • плакати, коли болить
  • реалізувати свій потенціал
  • звертатись до психолога
  • радіти приємним речам
  • іноді почуватися не ок

Ці ілюстрації точно допоможуть кожному з нас відповісти собі на питання: «Що для мене ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?»

Комунікаційна кампанія Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров’я реалізується за підтримки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна Розбудова стійкої системи громадського здоров’я, який виконує організація Пакт Pact.

#тияк