Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Увага! Конкурс малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків» продовжено до 12 лютого 2024 року!

Дата: 06.02.2024 09:11
Кількість переглядів: 135

Фото без опису


Організаційний комітет по підготовці та проведення районного конкурсу малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків» прийняв рішення продовжити строк прийняття робіт до 15.00 год. 12 лютого 2024 року, в зв’язку з переходом частин навчальних закладів Коростенського району на дистанційну форму навчання та за проханням територіальних громад.

Мета конкурсу – привернути увагу підлітків на важливість ментального здоров’я. Повноцінно радіти життю, керувати емоціями.

Учасниками конкурсу є діти шкільного віку (10-17 років), які проживають у Коростенському районі.

Роботи будуть оцінюватися за такими критеріями:

- відповідність та повнота розкриття теми;

- творчий підхід, креативність, оригінальність;

- охайність роботи та старанність.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи на окремій табличці (етикетці) зі щільного білого паперу розміром 9*12 см. друкованим текстом зазнається: ПІБ, вік, контактний телефон, домашня адреса конкурсанта та коротенька розповідь про свою сім’ю (2-3 речення).

Конкурс проводиться з  22 січня 2024 року.

Роботи направляти за адресою: м. Коростень, вул. І. Франка, 5; каб. №11 (Відділ підтримки сім'ї та координації надання соціальних послуг управління соціальної політики Коростенської РВА) в строк до 15.00 год. 12 лютого 2024 року.

Всі роботи, які приймають участь у конкурсі авторам не повертаються, рецензії на них не видаються. Роботи які надійдуть після закінчення встановленого терміну організаційним комітетом не розглядатимуться.

Організатор конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців.

Конкурсанти при направленні конкурсної роботи дають згоду на збір та обробку персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних», погоджуються на безоплатне розповсюдження та розміщення конкурсних робіт, зокрема і в мережі Інтернет; ознайомлені з цим Положенням, погоджуються з його умовами та визнають результати Конкурсу.

Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права.

Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та подарунками.

Організатором конкурсу передбачені I, II та III призові місця.

Для забезпечення підготовки та проведення конкурсу в установленому порядку можуть залучатися благодійні внески та інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Грошові еквіваленти призів не виплачуються.

 

Запрошуємо взяти участь у конкурсі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь