Оголошення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів,  які надає КП  «Полісся»

Дата: 31.01.2024 10:00

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130 КП «Полісся» Лугинської селищної ради доводить до відома споживачів про намір підвищити тарифи на вивезення рідких побутових відходів.

В умовах зростання складових тарифів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на надання послуги з вивезення рідких побутових відходів.

В зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємств виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів до економічно обґрунтованого рівня.

З часу формування діючих тарифів, відбулося подорожчання складових собівартості послуг:

• збільшення вартості електроенергії – в 1,7 рази (з 3,47 грн. до 5,92  грн. за 1 кВт/год);
  • підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів: дизельного палива на 245% (з 22,87 грн. до 55,99 грн. за 1 літр), бензину на 215% (з25,99 грн. до 55,99 грн. за 1 літр), скрапленого газу на 194% (з 13,11 грн. до 25,49 грн. за 1 літр);
  • підвищення мінімальної заробітної плати  на 42 % (з 4173 грн.  (01.01.2019)  до 7100 грн (01.01.2024)) та прожиткового мінімуму на 28% ( з 2102 грн. (01.01.2019)   до 2920 грн  ( 01.01.2024));
  • збільшення вартості матеріалів та комплектуючих для ремонту автомобіля.

Таким чином приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного вивезення рідких побутових відходів.

Пропозиції та зауваження щодо намірів КП «Полісся» Лугинської селищної ради щодо зміни тарифів на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів приймаються в письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення за адресою: смт Лугини , вул. Михайла Грушевського, 2 А.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради