В єдності сила

Дата: 22.01.2024 13:21

22 січня Україна відзначає велике свято – День соборності. Ще з 1919 року громадяни нашої держави сприйняли цей день, як символ єднання, спільної ідеї та національної гордості.

22.01.2024 року в.о. начальника Коростенського районного сектору №1 Ярославою Омельчук спільно з дільничними офіцерами Лугинської ОТГ Віталієм Боряченко та Віталієм Левковським та керівником 7 пожежної рятовульної частини Сергієм Гурманчуком було проведено спільну нараду з метою обговорення дій для подальшої роботи з населенням громади з метою підвищення рівня патріотизму, єдності та свободи нації. Офіцерами ДСНС були розроблені інформаційні буклети для присутніх в котрих були чітко сформовані основні тези історичних подій, що складені в сходинки на шляху до становлення незалежності нашої суверенної і нескореної держави. Також були обговорені особливості роботи зі специфічними категоріями осіб, а також окреслено спільні заходи для підвищення знань про Україну серед населення.

Є великі сподівання, що єдність стане міцним стержнем української нації на шляху до Перемоги і миру.

В єдності сила! Зі святом!

В.о. начальника Коростенського РС №1

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області                             Ярослава Омельчук