Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

До України завезли небезпечний для здоров’я чай!

Дата: 22.01.2024 09:15
Кількість переглядів: 211

Фото без опису

 

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17 стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походження з Китаю)  який використовувався у різних чайних сумішах, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара , 50, офіс 7, м.Київ, 01033).

В Американській академії педіатрії повідомляють, що пренатальний вплив хлорпірифосу спричиняє зменшення ваги дитини при народженні, зниження рівня IQ, втрату робочої пам’яті, порушення уваги та затримку розвитку моторики. Окрім того, хлорпірифос може спричиняти гостре отруєння пестицидами і призводити до судом, паралічу дихання та у деяких випадках до смерті.

Попереджаємо операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за адресою: вул. Грушевського, 104, м. Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11500,  тел. (04142) 5-86-36 e-mail: uprav_vetkor@i.ua або вул. Сульської Зої, 8/42, смт Лугини, 11301, тел. (04161) 9-11-17, e-mail: vet_lug@ukr.net, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь