Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

У кожному закладі торгівлі має бути куточок споживача

Дата: 05.01.2024 11:03
Кількість переглядів: 150

Фото без опису

  Відповідно до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833, обов’язковою вимогою до провадження роздрібної торгівлі є наявність в приміщенні магазину на видному та доступному місці куточка покупця. Такий стенд має розміщується на помітному місці таким чином, щоб покупець мав змогу міг підійти до нього, оглянути та ознайомитися з потрібною інформацією.

  "Куточок покупця" – інформаційний стенд з регламентованою інформацією для інформування та захисту інтересів споживачів має містити таку інформацію:

  • про найменування власника (фізична особа-підприємець, ТОВ, приватне підприємство тощо) або уповноваженого ним органу;
  • адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів;
  • одержана на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами ліцензія, відповідна до встановлених законодавством вимог.

  На вимогу споживача (покупця) відповідальний працівник суб'єкта господарювання повинен надати йому зазначений вище Порядок, Закон України "Про захист прав споживачів", санітарні норми, правила продажу окремих видів товарів відповідно до спеціалізації суб'єкта господарювання.

  Вся інформація у куточку споживача має бути актуальною та надаватися відповідно до норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

  Розміщений на видному і доступному місці, правильно оформлений куточок споживача наочно демонструє легальність діяльності суб’єкта господарювання, відповідальне ставлення до додержання вимог законодавства та прав споживачів, а також відкритість і доброзичливість до споживача!

 

Коростенське районне управління Держпродспоживслужби

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь