Закусило Олексій Анатолійович

Дата: 02.01.2024 14:52

Закусило Олексій Анатолійович

(17.08.1996-17.01.2023)

Закусило Олексій Анатолійович - навідник 1 розвідувального відділення розвідувального взводу 2 аеромобільного батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава)  Десантно-штурмових військ Збройних сил України, солдат.

Народився 17 серпня 1996 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області. У 2002-2013 роках навчався у Лугинській ЗОШ № 1. Відвідував всі спортивні секції, брав участь у більшості шкільних, районних та обласних змагань. Отримав декілька спортивних відзнак і розряд з вільної боротьби. Після закінчення школи вступив до Житомирського національного університету на факультет «Екологія і право». В університеті грав в КВК у команді «Житомирський стандарт», в 2016 році отримав чемпіонство КВК міста Житомир. Потім грав в команді «ЧБРМ» (Чотири Брата Різних Мам), виграли кубок. В 2017 році вступив до Житомирського державного університету імені І. Франка на факультет  фізичного виховання та спорту (заочно). Декілька років був вчителем фізичного виховання в літніх таборах. Також паралельно із навчанням працював охоронцем та малював картини на замовлення. Тривалий час працював за кордоном.

У 2019 році почав працювати у міжнародній компанії «Sana Clis», де виконував обов’язки митного брокера (Київська область). Там і працював аж до повномасштабного вторгнення рф до України (24 лютого 2022 року).

З початком війни там же записався до цивільної оборони, навчався стрільбі та медицині. Готувався до контрактної служби.

2 листопада 2022 року підписав контракт зі Збройними силами України. Підготовку проходив у 199-му навчальному центрі (199 НЦ, в/ч А2900, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Потім службу проходив у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава)  Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Боронячи Україну від окупантів нажаль трагічно загинув 17 січня 2023 року в районі міста Соледар Бахмутського району Донецької області під час ворожого обстрілу.

Похований 27 січня 2023 року у селі Лугинки Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Олексію присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились мама Наталія і тато Анатолій.

«Все життя шукав себе, займався самоосвітою, постійно пробував щось нове. Робив тату, малював картини у стилі поп-арт, шив шкіряні вироби на замовлення, любив ендуро, займався велоспортом. Любив жити життя …» (Зі спогадів мами Наталії)

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗ побратимами