Цимбаліст Олександр Олександрович

Дата: 02.01.2024 13:29

Фото без описуЦимбаліст Олександр Олександрович

(22.06.1991-01.02.2023)

Цимбаліст Олександр Олександрович – кулеметник, стрілець, навідник 30-ї  окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409,  м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, солдат.

Народився 22 червня 1991 року в селі Червоне  Бердичівського (Андрушівського) району Житомирської області. В 1996 році переїхав із родиною у село Путиловичі Лугинської територіальної громади Коростенського  району Житомирської області.

У 2008 році закінчив Путиловицьку ЗОШ, після чого навчався у Коростенському Професійно-технічному училищі та здобув професію – машиніст крана (кранівник).

З 2014 року з дружиною проживав у місті Коростень Житомирської області. Працював на фабриці Ельфа.

Строкову військову службу проходив із 14 квітня 2010 року по 14 квітня 2011 року у  101-й окремій бригаді охорони Генерального Штабу імені генерал-полковника Геннадія Воробйова (101 ОБрО ГШ).

Після початку російської агресії проти України у 2014 році, в період із 05.06.2014 по 29.05.2015 був мобілізований та проходив військову службу у 10-му окремому мотопіхотному батальйоні «Полісся» (10 ОМПБ, в/ч А2960, пп В2254) у місті Херсон.

В 2018 році місяць був на військово-польових зборах (в/ч А0298).

Після повномасштабного вторгнення рф до України (24 лютого 2022 року) пішов добровольцем до лав Збройних сил України. Службу проходив в  30-й  окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України. Обороняв та звільняв Харківську область, зокрема місто Балаклія від російських окупантів, під час одного із боїв виконував обов’язки командира коли той був поранений, а також спас побратима із поля бою. Отримав контузію. Брав участь у боях за Зайцеве, Бахмут та інші населені пункти в Донецькій області, отримав 2 контузії.

Нажаль 1 лютого 2023 року трагічно загинув від осколкових поранень в селі Никифорівка Соледарської територіальної громади Бахмутського району Донецької області.

Похований 8 лютого 2023 року в місті Коростень Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Нагороджений медаллю «За хоробрість в бою».
  • Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Олександру присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського, а також на меморіальній дошці в місті Коростень біля міської ради.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились дружина Ольга, мама, сестра та два брати.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуОлександр з дружиною Ольгою

Фото без описуРодина Олександра