Янковець Олексій Юрійович

Дата: 02.01.2024 13:24

Янковець Олексій Юрійович

(16.09.1989-17.05.2022)

Янковець Олексій Юрійович – військовослужбовець 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго (66 ОМБр, в/ч А7014) Сухопутних військ Збройних сил України, старший солдат.

Народився 16 вересня 1989 року в місті Києві. Проживав в селі Великий Дивлин Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Закінчив Професійно-технічне училище в місті Олевськ Коростенського району Житомирської області.

В 2009-2010 роках проходив строкову військову службу в місті Полтава, потім у місті Київ.

Після повномасштабного вторгнення рф до України (24 лютого 2022 року), був мобілізований 18 березня 2022 року до лав Збройних сил України. Службу проходив в складі 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго (66 ОМБр, в/ч А7014) Сухопутних військ Збройних сил України.

Виконуючи свій військовий обов’язок нажаль трагічно загинув 17 травня 2022 року внаслідок ворожого ракетного удару в селищі Десна Чернігівського району Чернігівської області. Вважався зниклим безвісти 10 місяців.

Похований в селі Малий Дивлин Великодивлинського старостинського округу Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Нагороджений нагрудним знаком «66 ОКРЕМА МЕХАНІЗОВАНА БРИГАДА СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК» від 18 березня 2023 року.
  • Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Олексію присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились дружина, син, мама та дві сестри.

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису