Кривонос Ярослав Віталійович

Дата: 02.01.2024 13:22

Кривонос Ярослав Віталійович

(28.04.1991-27.08.2023)

Кривонос Ярослав Віталійович - стрілець-помічник гранатометника 2 аеромобільного відділення 2 аеромобільного взводу 9 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава)  Десантно-штурмових військ Збройних сил України, солдат.

Народився 28 квітня 1991 року в селищі Драбів Золотоніського району Черкаської області. З 2017 року проживав в селі Лугинки Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Працював різноробочим.

Після повномасштабного вторгнення рф до України (24 лютого 2022 року), був мобілізований 6 квітня 2023 року до лав Збройних сил України. Боронив країну від окупантів в складі 46-ї окремої аеромобільної бригади  (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава) Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

27 серпня 2023 року нажаль трагічно загинув внаслідок мінометного обстрілу з боку противника під час ведення бойових дій в районі села Роботине Токмацької міської громади Пологівського району Запорізької області.

Похований 1 вересня 2023 року у селі Лугинки Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Ярославу присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишилась цивільна дружина Алла.