Гаврилюк Микола Васильович

Дата: 02.01.2024 11:38

Гаврилюк Микола Васильович

(22.05.1981-23.09.2015)

Гаврилюк Микола Васильович - заступник командира відділення, командир БМП 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, старший сержант.

Народився 22 травня 1981 року в селі  Красностав Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. У 1996 році закінчив Красноставську школу (9 класів) та у 1998 році Лугинську середню школу  №1.

З листопада 1999 року по травень 2001 року проходив строкову військову службу (в/ч А0822), навідник-оператор БМП.

Після початку військової агресії рф проти України у 2014 році, був мобілізований 18 березня 2014 року. Службу проходив у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України. Брав участь в Антитерористичній операції на Сході України (Донецька та Луганська області). Під час одного з боїв дістав поранення в селі Степанівка Новодонецької селищної громади Краматорського району Донецької області. 20 березня 2015 року був звільнений зі служби.

Помер від тяжкої хвороби 23 вересня 2015 року.

Похований в селі Красностав Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Миколі присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились батько та брат.