Засухін Микола Миколайович

Дата: 27.12.2023 11:29

Засухін Микола Миколайович

(01.08.1974-15.07.2022)

Засухін Микола Миколайович - народився 1 серпня 1974 року в селі Путиловичі Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Закінчив Путиловецьку школу у 1989 році, а у 1991-му Кремненську середню школу. Після школи вступив до Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. Під час навчання був призваний на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Після служби в армії повернувся до навчання в училищі. Після навчання працював на Укрзалізниці.

Після початку військової агресії рф проти України у 2014 році, був мобілізований до лав Збройних сил України (в/ч А4152, В1670). Брав участь в Антитерористичній операції на Сході України (Донецька та Луганська області). 22 червня 2015 року був звільнений зі служби в званні старшого сержанта.

Помер 15 липня 2022 року. Похований у селі Путиловичі Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Указом Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 нагороджений медаллю «За участь в Антитерористичній операції».
  • Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Миколі присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились сестри Світлана та Олена.