Коростенський РЕМ інформує про припинення електропостачання (с. Запілля, Жеревці, Зарічка, Миколаївка, Топільня, с. Малий Дивлин, с. Новосілка.

Дата: 14.12.2023 10:05

Коростенський РЕМ інформує,  що 18 грудня  поточного року в зв’язку з плановими оперативними перемиканнями буде припинятися електропостачання  з 09-00 до 17-00 у споживачів в с. Запілля, Жеревці, Зарічка, Миколаївка, Топильня, Р. Жеревецька.

Коростенський РЕМ інформує,  що 18,19,20 грудня  поточного року в зв’язку з плановими роботами на енергообладнанні  буде припинятися електропостачання  з 09-00 до 17-00 у споживачів в с. М.Дивлин,а 20,21 грудня в с.Новосілка.

Коростенський РЕМ інформує,  що 19 грудня  поточного року в зв’язку з плановими роботами буде припинятися електропостачання  з 09-00 до 17-00 у споживачів в с. Запілля, Жеревці, Зарічка, Миколаївка, Топільня.