Безпека понад усе

Дата: 13.12.2023 16:39

На даний час кліматична ситуація досить сприятлива для отримання травм або для того, щоб стати жертвою іншої зимової небезпеки. Ожеледиця, льодовий дощ, мороз і сильні снігопади підвищують можливість отримати переломи, обмороження чи ряд інших «неприємностей» пов’язаних з цим.

Саме тому, 12 грудня 2023 року персоналу Коростенського РС №1 та Коростенського РВ №1 керівником було проведено спільне заняття з метою запобігання ушкодженню здоров’я  за несприятливих метеорологічних умов. Було наголошено про необхідність бути особливо обережними під час ожеледиці при переході вулиці. Переходь вулицю тільки на зелений сигнал світлофора або по пішохідному переходу. Бути обережними при вході в приміщення і виході з нього. Звертати увагу на дах будинків. У зимовий час на дахах будівель накопичується велика кількість снігу і криги, а також утворюються бурульки, які досягають значних розмірів. Під час відлиги відбувається схід снігу з дахів будинків і падіння бурульок. Перебуваючи в небезпечній зоні можна отримати від падаючого снігу і бурульок важкі і небезпечні травми і навіть загинути. Під час відлиг лід і сніг розтає, а потім знову замерзає і робить поверхню проїжджої частини дуже слизькою і небезпечною тому власникам автотранспорту потрібно бути особливо уважними. Також при руху тротуарами, які непосипані спеціальними засобами слід відмовитися від різких рухів та пришвидшеної ходьби.

Наше здоров’я – в наших руках. Тому провідне завдання бути уважними та обережними.

В.о. начальника Коростенського районного сектору №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області