Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк

Дата: 08.12.2023 13:25

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулася робоча зустріч представників Всесвітньої продовольчої програми ООН з представники Житомирської, Київської, Дніпропетровської областей та міста Києва та обговорили потреби людей з інвалідністю під час війни. Також на зустріч були запрошені представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Фото без описуВін Житомирщини участь у зустрічі взяла Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк.

Вона зазначила, що з початку повномасштабної війни рф проти України ВПП ООН одна з найперших почала надавати продуктові набори та матеріальну підтримку найбільш потребуючим верствам населення.

Також учасники зустрічі розглянули актуальні потреби і нові можливості гуманітарної допомоги Україні.